#6333. Πινακίδα stop δεν είναι ορατή γιατί την κρύβουν τα κλαδιά των δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 10-08-2016 15:32:51 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-08-2016 12:48:38 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604218000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954669299999978
Προβολές: 25
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην Αλεξανδρείας και Πέτρου Συνδίκα υπάρχει πινακίδα stop και δεν είναι ορατή γιατί την κρύβουν τα κλαδιά των δέντρων.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκαταστάθηκε η ορατότητα

12-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΑλεξανδρείας και Πέτρου Συνδίκα, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα