#6313. Αυτόματο πότισμα!

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 08-08-2016 12:16:30 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 08:08:35 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642622708511760
Γεωγραφικό μήκος: 22.939401157200336
Προβολές: 20
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Αγίου Δημητρίου με Παπαζώλη και Ηφαιστίωνος υπάρχει ένα παρκάκι, το οποίο είχε αυτόματο πότισμα. . Μετά την αναβάθμιση της περιοχής, βγήκαν οι σωληνώσεις και έχει σχεδόν ξεραθεί το πλούσιο σε πράσινο παρκάκι. κατεβαίνω οπότε μπορώ και ποτίζω με ποτιστήρι και μπουκάλια, αλλά δεν φτάνει για τίποτα και δεν είναι αυτή η λύση. κάντε κάτι σας παρακαλώ, είναι κρίμα! και τα δεντράκια που φύτεψε ο δήμος στην γλαδστωνος και στους γύρο δρόμους, επίσης δεν ποτίζονται.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον. Δυστυχώς με την ανακατασκευή των πεζοδρομίων προέκυψε το πρόβλημα άρδευσης στη νησίδα πρασίνου. Η υπηρεσία καταβάλει προσπάθεια να έχουμε όσο γίνεται λιγότερες απώλειες στο φυτικό υλικό και κυρίως σε δένδρα και θάμνους. Εργασίες εγκατάστασης νέου δικτύου προγραμματίζονται μετά τα μέσα Νοεμβρίου. Σε κάθε περίπτωση το Τμήμα Συντήρησης Κήπων είναι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή ενημέρωση.

19-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΑγίου Δημητρίου 23, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα