#6295. Φωτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-08-2016 07:33:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 11:07:37 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626244308862440
Γεωγραφικό μήκος: 22.949012412025468
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μόλις μπαίνεις στον πεζόδρομο του λευκού πύργου τρία φωτιστικά που φωτίζουν τον δρόμο Μεγάλου Αλεξάνδρου και την διάβαση των πεζών δεν ανάβουν τα τρία φωτιστικά στη σειρά και είναι επικίνδυνο το βράδυ ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν

08-08-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛεωφ. Νίκης, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα