#6279. Δε λειτουργεί ο δημοτικός φωτισμός

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 04-08-2016 20:57:52 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 06:01:22 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607679100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956848199999968
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δε λειτουργεί καθόλου ή κάποιες φορές, ο δημοτικός φωτισμός στη Μυκηνών 17, ΠΕΡΙΟΧΉ Μάρκου Μπότσαρη ΤΚ54643. Το συγκεκριμένο πρόβλημα υπάρχει δύο περίπου χρόνια.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 23/8

08-08-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜυκηνών 17, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα