#6263. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΦΙΧ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-08-2016 10:03:40 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-08-2016 09:18:46 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612551597575546
Γεωγραφικό μήκος: 22.970566190126760
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλημέρα σας. Στην συμβολή των οδών ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ και ΜΑΤΑΛΩΝ στην ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ, υπάρχει εγκαταλελειμμένο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ αυτοκίνητο χρώματος λευκού, με καρότσα, εδώ και πολλούς μήνες. Να φανταστείτε ότι ο κισσός από την περίφραξη της οικοδομής έχει μπει στην μηχανή του αυτοκινήτου. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τις ενέργειές σας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε (εφόσον είναι κάτω από 3,5 τόννους) παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

05-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜυριοφύτου 20-22, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα