#6228. Πρόβλημα με φωτισμό

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 01-08-2016 19:29:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 05:57:28 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611800029862670
Γεωγραφικό μήκος: 22.958738785913850
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 4/8

03-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑλ. Φλέμινγκ 34, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα