#62194. Παράνομη στάθμευση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 25-02-2020 18:34:25 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 14:36:22 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642450000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.945480000000000
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παράνομα σταθμευμένα οχήματα

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • Μετέβη κλιμάκιο της υπηρεσίας μας στην οδό Ρακτιβάν, στο σημείο που μας υποδείξατε και επιλήφθηκε των παράνομα σταθμευμένων οχημάτων. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

26-02-2020

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΕΣΤΑΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

26-02-2020

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 81042/26.02.2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

25-02-2020

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΡακτιβάν 17, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα