#61820. Καθημερινό και ολοήμερο διπλοπαρκάρισμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 14-02-2020 09:36:01 (πριν 14 μέρες)
Ενημερώθηκε: 24-02-2020 14:20:03 (πριν 4 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602675722893885
Γεωγραφικό μήκος: 22.958801205753744
Προβολές: 8
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην Δελφών από Μ. Μπότσαρη μέχρι και Γρηγορίου Ε' τα διπλοπαρκαρισμένα είναι καθημερινό πρόβλημα. Σχεδόν κάθε μέρα γυρνάει η Δημοτική αστυνομία στην περιοχή αλλά δεν γράφει τις παραβάσεις στα διπλοπαρκαρισμένα παρά μόνο στις θέσεις φορτοεκφόρτωσης.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-02-2020

πριν 4 μέρες

Κλειστό

  • Μετέβη κλιμάκιο της υπηρεσίας μας στην οδό Δελφών, στο σημείο που μας υποδείξατε και επιλήφθηκε των παράνομα σταθμευμένων οχημάτων. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

14-02-2020

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 65182/14.02.2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

14-02-2020

πριν 14 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

14-02-2020

πριν 14 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέματα κυκλοφοριακού σχεδιασμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Κυκλοφοριακού Σχεδιασμού

placeΔελφών 152, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα