#60781. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ - Μ.ΨΕΛΛΟΥ 4 - ΕΔΚ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-01-2020 13:00:56 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2020 12:00:47 (πριν 27 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591195300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958866700000000
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Θέμα: ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΩΝ [ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ] ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Κύριοι Είναι το δεύτερο email που σας στέλνουμε τους τρεις τελευταίους μήνες για την απαράδεκτη κατάσταση που επικρατεί στην οδό Μ.Ψελλού 4 και όχι μόνο. Αυτά τα αυτοκίνητα - ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ κοσμούν την περιοχή μας από το καλοκαίρι και κανείς δεν ενδιαφέρεται να τα απομακρύνει παρά το γεγονός ότι το συνεργείο επισκευής αυτοκινήτων που βρισκόταν στην οδό Μ.Ψελλού 6 και στο οποίο ανήκουν αυτά έχει αποχωρήσει από την περιοχή. Αντιλαμβάνεστε ότι δεν πάει άλλο δεδομένου ότι αυτή η κατάσταση μας ξεπερνάει και η υπομονή μας έχει εξαντληθεί. Σκεφτόμαστε πλέον σοβαρά να ζητήσουμε συνάντηση με τον Δήμαρχο μήπως και βρούμε κατανόηση. Αναλάβετε τις ευθύνες σας διότι διαφορετικά θα μας αναγκάσετε να πάμε το θέμα παραπάνω. Με εκτίμηση αλλά και αγανάκτηση Οι κάτοικοι της περιοχής

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-01-2020

πριν 27 μέρες

Απαντήθηκε

  • Θέμα: Εγκαταλειμμένα οχήματα Σχετ.: To υπ΄ αριθμό: 21119/20.1.2020 ηλεκτρονικό μήνυμά σας Σχετικά με το ως άνω σχετικό και για τα δύο οχήματα SMART, άνευ πινακίδων, στην οδό Μ. Ψελλού 4, σας πληροφορούμε τα εξής: Σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ. 116/2004 : 1. Επικολλήθηκαν από τον επόπτη τα ειδικά αυτοκόλλητα σήματα του Δήμου, ως εγκαταλειμμένα στις 22/01/2020. 2. Ακολουθεί αναμονή 45 ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σε περίπτωση μετακίνησής τους. 3. Μετά το πέρας του ως άνω διαστήματος και εφόσον παραμένουν στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να τα αποσύρει σε σύστημα «Εναλλακτικής Διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-01-2020

πριν 28 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-01-2020

πριν 29 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΜιχαήλ Ψελλού 4, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα