#60736. Κόκκινο Honda Civic χωρίς πινακίδες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-01-2020 18:02:15 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-01-2020 11:22:04 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644450490048040
Γεωγραφικό μήκος: 22.941856938657764
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κόκκινο Honda Civic χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-01-2020

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημά σας για το όχημα στο οποίο αναφέρεστε, σας ενημερώνουμε ότι θα ελεγχθεί από τον επόπτη ως εγκαταλειμμένο (εάν σταθμεύει σε δημόσιο χώρο) σε διάστημα, σύμφωνα με το άρθρο 2 του Π.Δ. 116/2004 (απαγόρευση μη στάθμευσης) από 30 έως 90 ημέρες αρχόμενου από την ημερομηνία καταγγελίας. Εάν βρίσκεται στην ίδια θέση, θα επικολληθεί το ειδικό σήμα,ακολουθεί αναμονή 45 ημερών από την επικόλληση, εάν παραμένει στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να το αποσύρει σε σύστημα «εναλλακτικής διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-01-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΑνδρέα Ζεντζή 14, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα