#60462. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 14-01-2020 10:47:58 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 06-02-2020 13:06:58 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638668300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951724500000000
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βλαχάβα Άνω Πόλη, δεν σκουπίζεται ο δρόμος καθόλου

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-02-2020

πριν 13 μέρες

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι επί της συγκεκριμένης οδού τελείται σάρωμα ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

14-01-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

14-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΒλαχάβα 10, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα