#6042. Τοποθέτηση μπλε κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 26-07-2016 10:07:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 08:45:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 23
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ελενη Σκούρα 16, να τοποθετηθεί κάδος ανακύκλωσης.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι μετά από αυτοψία που διενήργησε η υπηρεσία μας στην οδό Ελένης Σκούρα 16, υπάρχει τοποθετημένος κάδος ανακύκλωσης. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

26-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-07-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΕλενη Σκούρα 16