#5779. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-07-2016 07:34:46 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-08-2016 10:52:09 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640012600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.946479500000010
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παστέρ 12, δεν ανάβουν οι λάμπες οι λάμπες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 22/8

02-08-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠαστέρ 12, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα