#5752. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-07-2016 17:49:16 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:47:46 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624443787312500
Γεωγραφικό μήκος: 22.952186457038920
Προβολές: 75
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το αίτημά μου #5220# δεν αποκαταστάθηκε. Πάρκο ΧΑΝΘ οι λάμπες είναι καμένες και δεν αλλάχθηκαν. Και οι 2 γλόμποι από τα φωτιστικά είναι σπασμένοι.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Αποκαταστάθηκαν στα μέσα Ιουνίου αλλά δυστυχώς βανδαλίζονται συχνά από αγνώστους. Τον Σεπτέμβριο ξεκινά έργο αντικατάστασης ιστών και φωτιστικών στο πάρκο αυτό και στο Πεδίο του Αρεως. Ελπίζουμε οι δημότες να τα σέβονται και να τα προσέχουν.

16-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-07-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα