#5724. καθαριοτητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 15-07-2016 02:18:34 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-08-2016 08:38:36 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633737159895250
Γεωγραφικό μήκος: 22.945245239981090
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στάσιμα νερά έχουν μαζευτεί στην Ερμού 67 έως Ερμού 75 με αποτέλεσμα να δυσκολεύεσαι να περάσεις αλλά και να έχει δημιουργηθεί μια πολύ ωραία εστία κουνουπιών. Η κατάσταση αύτη υπάρχει άδω και πολλές μέρες. Προφανώς κάποιο φρεάτιο έχει βουλώσει και ο Δήμος ή η ΕΥΑΘ θα πρέπει να το φροντίσουν. φωτογραφίες 14-15/7

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Στο σημείο που αναφέρετε, τα στάσιμα νερά δημιουργούνται από κατεστραμμένη οδοποιία. Ενημερώσαμε το τμήμα οδοποιίας για την αποκατάσταση του. Τα φρεάτια στην συγκεκριμένη περιοχή έχουν καθαριστεί.

03-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-07-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΕρμού 73, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα