#57106. Πλύσιμο δρόμων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 21-10-2019 10:30:01 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2019 10:39:07 (πριν 25 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611822000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956010399999970
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μισραχή 10 χρειάζεται πλύσιμο ο δρόμος γιατί μυρίζει από ακαθαρσίες γάτων κ.α.

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2019

πριν 25 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

21-10-2019

πριν 25 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΝέα Μισραχή 10, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα