#57085. ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΠΑΡΚΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 20-10-2019 20:34:04 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 28-01-2020 10:21:46 (πριν 24 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617621541884130
Γεωγραφικό μήκος: 22.979775658966105
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Από το 1992 που μένω στην περιοχή το συγκεκριμένο ''Πάρκο",δεν έχει καθαριστεί ποτέ , έχει φθάσει σε σημείο να είναι χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων και όχι μόνο. Δεν συμβαίνει όμως ακριβώς το ίδιο με το αδερφάκι του ακριβώς απέναντι, το οποίο φροντίζεται και καθαρίζεται ....... Μάλιστα το τελευταίο διάστημα έχει εμφανιστεί και ένας περίεργος φράκτης, Το μόνο το οποίο δείχνει ότι είναι πάρκο, είναι ο φωτισμός του. Παρακαλώ να μεριμνήσετε για τον καθαρισμό του και την ανάπλασή του (εμφανίζονται ποντίκια). Θέλουμε να παίζουν τα παιδιά της γειτονιάς μας και όχι μέσα στους δρόμους. Το πάρκο βρίσκεται στην γωνία Μαρωνίας και Πολυγνώτου ,στο Κρυονέρι Άνω Τούμπας, απέναντι από το καθαρό πάρκο. Σας παραθέτω και φωτογραφίες.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-01-2020

πριν 24 μέρες

Κλειστό

  • Ο χώρος αποτελεί κυριότητα του Ελληνικού Δημοσίου. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης δεν έχει αρμοδιότητες στο συγκεκριμένο χώρο.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

21-10-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

20-10-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

placeΜαρώνειας 49, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα