#57069. ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 19-10-2019 15:18:30 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-01-2020 12:33:24 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605970900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.977056500000003
Προβολές: 21
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην Περιοχή Βοσπόρου 109-113 όπου και διατηρώ κατάστημα, δεν έχουν κλαδευτεί τα δέντρα εδώ και 4 χρόνια, με αποτέλεσμα 1ο να μην έχει καλή ορατότητα το κατάστημά μου, 2ο να έχει ανεπαρκή φωτισμό το βράδυ και 3ο να μην μπορώ να εξασφαλίσω την ασφάλεια των πελατών μου.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-01-2020

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • Έχουν γίνει οι απαραίτητες ενέργειες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

02-12-2019

πριν 6 μήνες

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.Έχει προγραμματιστεί κλάδευση της οδού Βοσπόρου εντός κλαδευτικής περιόδου 2019-20.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-10-2019

πριν 7 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

19-10-2019

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΒοσπόρου 109-111, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα