#57052. Φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 19-10-2019 05:21:01 (πριν 26 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2019 08:30:01 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625719690969360
Γεωγραφικό μήκος: 22.951578938661555
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πάρκο Ξαρχάκου ακριβώς πίσω από το θέατρο κήπου και το μπαρ δενδροσπιτο, πάνω από 10 φωτιστικα led μέσα στο πάρκο δεν ανάβουν

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2019

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

19-10-2019

πριν 26 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΤσιμισκή 153, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα