#5631. Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 12-07-2016 08:08:15 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-08-2016 09:14:56 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.647986000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.920730899999967
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μοναστηρίου και Κωλέττη δεν υπάρχει κάδος απορριμμάττων

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία μας δεν τοποθετεί κάδους απορριμμάτων σε γωνίες δρόμων λόγω Κ.Ο.Κ. . Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

12-07-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-07-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΜοναστηρίου και Ι. Κωλέττη, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα