#5531. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 08-07-2016 07:30:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-08-2016 09:26:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608325699999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.959233799999993
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μακεδονίας 53,στράβωσε το καπάκι και δεν ανοίγει ο κάδος.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι έγινε αντικατάσταση του κάδου απορριμμάτων στις 16/8/2016 στην οδό Μακεδονίας 53. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

11-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΜακεδονίας 53, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα