#5513. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 06-07-2016 08:12:37 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-08-2016 11:27:46 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616009400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.976841199999967
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Διαγόρα 57 ο κάδος απορριμάτων έχει σπάσει ο μηχανισμός και δεν ανοίγει το καπάκι

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι επισκευάσθηκε ο ποδομοχλός ανύψωσης του καπακιού και αντικαταστάθηκε η ρόδα του κάδου απορριμμάτων στην οδό Διαγόρα 57 στις 8/7/2016. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

11-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-07-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΔιαγόρα 57, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα