#54702. Εγκαταλελειμμένο land rover

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 13-09-2019 08:48:31 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-01-2020 09:13:21 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637588030702250
Γεωγραφικό μήκος: 22.947425536037485
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο land rover παράνομα παρκαρισμένο δίπλα σε ράμπα ΑμεΑ. Εστία μόλυνσης. (Τα στοιχεία έχουν αφαιρεθεί)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ 1.ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΣΤΙΣ 6/12/2019 2.ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ,ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ 3.ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΟΥ ΩΣ ΑΝΩ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ,ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΟΣ ΤΟΥ Π.Δ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-09-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

13-09-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

13-09-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΟλύμπου 86, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα