#54690. Τσιμεντωμένη Δενδροδόχος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-09-2019 23:22:57 (πριν 11 μήνες)
Ενημερώθηκε: 02-12-2019 12:27:06 (πριν 8 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637660795454180
Γεωγραφικό μήκος: 22.947369209648173
Προβολές: 103
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η δενδροδόχος επί της οδού Ολύμπου 85 "τσιμεντώθηκε" από τις εργασίες ανακατασκευής του πεζοδρομίου από το Κ.Υ.Ε. το καλοκαίρι του 2019. Παρακαλούμε όπως μεριμνήσετε για την αποκατάστασή της από τους υπαιτίους.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-12-2019

πριν 8 μήνες

Κλειστό

  • Η Υπηρεσία μας είναι ενήμερη για το θέμα και έχουμε προβεί στις απαιτούμενες ενέργειες . Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-09-2019

πριν 11 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-09-2019

πριν 11 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΟλύμπου 86, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα