#54288. ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΣΤΑΘΜΕΥΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΓΓΕΛΑΚΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 06-09-2019 14:06:16 (πριν 12 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-09-2019 14:02:47 (πριν 7 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628020556083930
Γεωγραφικό μήκος: 22.953125230194132
Προβολές: 21
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Αγγελάκη η κατάσταση των παράνομα διπλοπαρκαρισμένων και τριπλοπαρκαρισμένων αυτοκινήτων έχει ξεπεράσει κάθε λογική και γι αυτό ευθύνονται σε πολύ μεγάλο βαθμό οι επιχειρήσεις ενοικιαζόμενων αυτοκινήτων που εδρεύουν εκεί, με αποτέλεσμα να μην μπορεί κανένας να παρκάρει νόμιμα, η λεωφόρος να λειτουργεί με μία λωρίδα και η κυκλοφοριακή συμφόρηση να είναι απερίγραπτη.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-09-2019

πριν 7 μέρες

Κλειστό

  • Η οδός Αγγελάκη που αναφέρεστε είναι από τους οδούς που αστυνομεύονται τακτικά από την Υπηρεσία μας. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

09-09-2019

πριν 9 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 133323/09.09.2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

06-09-2019

πριν 12 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΑγγελάκη 7, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα