#5386. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-06-2016 08:33:01 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2016 08:00:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616009400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.976841199999967
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Διαγόρα 57, χαλασμένο το πεντάλ του πράσινου κάδου.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Συνεργείο του γραφείου,επισκεύασε τον ποδομοχλό του κάδου απορριμμάτων επί της οδού Διαγόρα 57,στις 08/07/2016.

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΔιαγόρα 57, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα