#5385. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-06-2016 07:46:23 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:26:59 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 75
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κορομηλά με Γραβιάς στο πάρκο δεν ανάβει η λάμπα .Κορομηλά 20 -22 να τοποθετηθεί φωτιστική λάμπα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη επισκευάστηκε στις 15/7

22-07-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-06-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚορομηλά με Γραβιάς στο πάρκο Κορομηλά 20 -22