#5376. ελλιπής φρεάτιο +Δεν Εχουμε Καδους Απορριματων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 27-06-2016 13:52:37 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-06-2016 06:00:08 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643213543809885
Γεωγραφικό μήκος: 22.942575490074205
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χωρίς Να κάνω χιούμορ ειλικρινά όταν έφτιαξαν το φρεάτιο δεν είδανε ότι τα νερά κυλάνε άλλου..το sos Είναι όμως ότι τα νερά από την Σαχτούρη και την Σαχίνη τρέχουν σε όλο το μήκος της ανηφόρας διασχίζουν την ολυμπιαδος και καταλήγουν Στην Πλατιά μουσχουντή.Πόσα ακόμα ατυχήματα και πόσα παιδιά να πέφτουν με τα μηχανάκια τους κάθε μέρα επειδή ο δρόμος είναι βρεγμένος, μην ξεχναμε ειναι ακριβώς δηπλα τα καπη με οτι αυτο συνεπάγεται,Επίσης Επί τις Οδού Σαχτούρη και Σαχίνη Δεν Υπάρχουν Κάδοι Απορριμμάτων Οι Ηλικιωμένοι Άνθρωποι Πρέπει να Κατεβάζουν τα σκουπίδια τους 150 μετρα μακριά από το σπίτι τους Σε Βρεγμένο δρόμο τις περισσότερες φορες...Στις Φωτογραφίες Βλέπετε Τους Κάδους Για να Εξυπηρετήσουν ΟΔΟ ΣΑΧΤΟΥΡΗ ΚΑΙ ΟΔΟ ΣΑΧΙΝΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!!

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΣαχτούρη 4, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα