#5369. Αντικατάσταση κάδου απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 27-06-2016 09:39:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2016 04:38:16 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606946099999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.976338499999997
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Να αντικατασταθεί ο κάδος απορριμάτων στη Βοσπόρου 89-91, γιατί είναι τρύπιος και πέφτουν τα σκουπίδια στο δρόμο.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΒοσπόρου 89, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα