#5357. πεταμένα κλαδιά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 27-06-2016 05:03:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2016 08:52:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615961277364676
Γεωγραφικό μήκος: 22.976337857544422
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

το αιτιμα μου #5261# πεταμενα κλαδιά δεν μαζεύτηκαν οδός Μεγακλεους και Τριπτολεμου γωνιά

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

27-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΤριπτολέμου 23-25, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα