#5349. Επισκευή 2 κάδων ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 24-06-2016 10:32:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-06-2016 11:20:48 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601044000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.978582899999992
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημάρχου Σταύρου Πάσχου 10 με διασταύρωση Μανώλη Αναγνωστάκη οι 2 κάδοι ανακύκλωσης έχουν χαλασμένα καπάκια και αφήνουν τα σκουπίδια της ανακύκλωσης έξω από τους κάδους.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΔημάρχου Σταύρου Πάσχου 10, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα