#53488. Ογκώδη σε κάδους σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 13-08-2019 11:08:29 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 19-08-2019 07:21:58 (πριν 6 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601535305179910
Γεωγραφικό μήκος: 22.967351666809122
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και ~1 μήνα , ο χώρος γύρω από τους κάδους έχει μετατραπεί σε "ατυπη" χωματερή για διάφορα έπιπλα, ξύλα, συσκευές κτλ

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-08-2019

πριν 6 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

13-08-2019

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΑδριανουπόλεως 15, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα