#53482. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-08-2019 09:37:00 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-08-2019 09:45:31 (πριν 11 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617863300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953960700000040
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αλεξάνδρου Μιχαηλίδη 13, δεν ανάβουν τα φώτα από την πλευρά των οικοδομών

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-08-2019

πριν 11 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-08-2019

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΑλ. Μιχαηλίδη 13, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα