#53472. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-08-2019 07:40:39 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 28-08-2019 08:29:56 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621438900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970812300000034
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

25ης Μαρτίου 7, από Μεσολογγίου έως και Γρηγορίου Ε΄ στην Τριανδρία δεν ανάβουν τα φώτα είναι σκοτάδι

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-08-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 19 Αυγούστου 2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-08-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-08-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place25ης Μαρτίου 9, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα