#53397. εγκαταλελειμμένο μηχανακι..

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-08-2019 08:53:38 (πριν 15 μέρες)
Ενημερώθηκε: 14-08-2019 05:47:31 (πριν 11 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εδώ και μήνες βρίσκεται ένα παρατημένο μηχανάκι που έχι λεηλατηθει στην οδό Συνταγματάρχη Φρίζη 16 στη Ξηροκρήνη.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-08-2019

πριν 11 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-08-2019

πριν 15 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-08-2019

πριν 15 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα