#5267. Παρατημενο οχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-06-2016 19:09:22 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-06-2016 06:37:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605668821586114
Γεωγραφικό μήκος: 22.960427999496460
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οχημα παρατημενο για μεγαλο χρονικο διαστημα, alfa romeo 147 μαυρο χρωμα με βουλγαρικες πινακιδες, του ειχε επικολληθει χαρτι απο το δημο αλλα το ξεκολλησε και το παρκαρε 2 θεσεις διπλα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-06-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜακεδονίας 56-58, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα