#5261. πεταμένα κλαδιά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-06-2016 14:58:38 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2016 08:38:23 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615972221068060
Γεωγραφικό μήκος: 22.976400889456272
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Τριπτολεμου με Μεγακλεους γωνιά στου κάδους από πίσω έχει πεταμένα κλαδιά ευχαριστώ.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΜεγακλέους 62-64, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα