#5255. Παρατημενο μηχανακι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 19-06-2016 12:35:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 05:57:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606118853782284
Γεωγραφικό μήκος: 22.961516305804253
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

παρατημενο μηχανακι επανω στο πεζοδρομιο εδω και πολλους μηνες, αποτελει εστια μολυνσης

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΘεσσαλίας 16, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα