#5251. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο πόνο από 2 μήνες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-06-2016 18:02:47 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 05:55:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616507696830290
Γεωγραφικό μήκος: 22.978994250297546
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Ιπποδρομίου 60Β με φιλοδημου γωνιά εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο σουμπαρου μίνι Μαύρο με πινακίδες νούμερο ΥΥΧ 5516

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΙπποδρομίου 60, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα