#5200. πρασινο κυμα οδου Τσιμισκη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 16-06-2016 06:55:02 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 22:00:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632270000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.943769999999972
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η κατασταση των φαναριων ειναι απαραδεκτη, ειναι τελειως αρυθμιστα και σταματαμε σε ΟΛΑ τα φαναρια της οδου Τσιμισκη απο Χανθ εως τα Δικαστηρια! Πρεπει να γινει μια στοιχειωδης ρυθμιση πρασινου κυματος!

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι συγκεκριμένοι κόμβοι Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκουν στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3).

16-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΤσιμισκή 49-63, Θεσσαλονίκη 546 23