#5108. Κλάδευση Δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-06-2016 17:33:37 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-06-2016 07:03:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609813211463520
Γεωγραφικό μήκος: 22.971242642293190
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας, το νέο αίτημα υποβάλλεται σε συνέχεια του υπ' αριθμ. 4156/10.05.2016. Τρία δέντρα (καραγάτσια) στην Ανατ. Θράκης 82 -86, Κάτω Τούμπα παρουσιάζουν σοβαρό πρόβλημα, πιθανόν από κάποια ασθένεια, και μαραίνονται. Τα αποξηραμένα φύλλα που πέφτουν στο πεζοδρόμιο είναι τόσο πολλά που δεν προλαβαίνουμε να τα σκουπίσουμε..... Παρακαλώ για τις άμεσες ενέργειές σας

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έγινε ψεκασμός 14,15,16 Ιουνίου. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

13-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΑνατολικής Θράκης 82, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα