#50149. Κλαδιά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 13-06-2019 08:47:54 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-06-2019 05:27:40 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613087900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.988279400000010
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχουν κλαδέψει ένα δέντρο

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-06-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

13-06-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΓεωρ. Διβόλη 61-63, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα