#50054. Ογκώδη αντικείμενα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 12-06-2019 08:31:45 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-06-2019 09:41:37 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614918101527610
Γεωγραφικό μήκος: 22.964728922090217
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη γωνία τηςπολυκατοικίας στη συμβολή της οδού Πάρνηθος 2-8 και Τζουμαγιάς βρίσκονται εγκαταλελειμένα ογκώδη αντικείμενα. Παρακαλώ να τα μαζέψετε γιατί βρίσκονται εκεί ήδη τρεις εβδομάδες και εμποδίζουν τη διέλευση των κατοίκων. Ευχαριστώ.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-06-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

12-06-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΠάρνηθος 8, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα