#50005. Παρατημένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 11-06-2019 17:20:53 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 08-08-2019 07:42:18 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597584504826120
Γεωγραφικό μήκος: 22.964762098564165
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σκούρο μπλε αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες παρατημένο για μήνες μπροστά από τον ΟΤΕ στην Κωνστ. Καραμανλή 197-199

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-08-2019

πριν 3 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ(ΥΨΟΣ ΠΑΛΙΟΥ ΟΤΕ) ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΝ 7/2019 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

13-06-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

12-06-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

11-06-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΚων. Καραμανλή 199 &, Βούλγαρη 57, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα