#50000. Παρατημένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 11-06-2019 16:02:12 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-08-2019 07:01:09 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602722544104100
Γεωγραφικό μήκος: 22.964204450015245
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σκούρο μπλέ μερσέντες χωρίς πινακίδες παρατημένο για μήνες

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-08-2019

πριν 3 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΜΕRCEDES JEEP,KΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 153,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 10/7/2019.ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΗΝ 7/2019 (ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ) ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

13-06-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

12-06-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

11-06-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 145, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα