#4999. ΚΑΔΟΙ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 07-06-2016 11:11:47 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-06-2016 03:56:43 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596481900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954860899999970
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας, Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στην οδό Θ. Σοφούλη 8 και 10 στην οποία και κατοικώ. Οι κάδοι απορριμάτων είναι 3. Ενας για ανακύκλωση γυαλιών , ενας απορριμάτων και ένας για ανακύκλωση πλαστικών κλπ. Το πρόβλημα έγκειται 1) Εχει φράξει η πρόσβαση προς την είσοδο μας (Σοφούλη 8) διότι με τα παρακαρισμένα αυτοκίνητα δεν υπάρχει πρόσβαση. 2) Το σημαντικότερο όμως είναι ότι τα παρτέρια μας είναι γεμάτα από σκουπίδια και αντικείμενα διάφορα, μια εικόνα που δεν τιμά ούτε εμας , ούτε την πόλη μας. Σπασμένες λεκάνες και νιπτήρες πεταμένα εδω και κει. Νομίζω ότι είναι και το μοναδικό σημείο σε όλη την οδό που δημιουργείται αυτό το πρόβλημα. Απέναντι μας βρίσκεται το προξενείο της Γεωργίας. Σας παρακαλώ πολύ να μεταφέρετς τους κάδους ανακύκλωσης στο στενό της Σπετσών ώστε να μην φράζουν το δρόμο ή σε κάποιο άλλο σημείο της οδού. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Αναμένω απάντηση άμεσα.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-06-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

07-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΘεμιστοκλή Σοφούλη 8, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα