#4765. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-05-2016 09:01:44 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 21:31:33 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608641800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979168399999935
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ναυπλίου 61, δεν ανάβει ο ηλεκτροφωτισμος.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 18 Ιουν 2016.

07-06-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

30-05-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

30-05-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΝαυπλίου 61, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα