#47451. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-04-2019 05:28:06 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 13-05-2019 09:12:23 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.620652799999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.965388599999983
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Α) Οδός Γ Λαμπράκη 19, στο μαύρο παραδοσιακό φωτιστικό καμένη λάμπα Β) έξω από το λοιμωδών, στη στάση λεωφορείου ΟΑΣΘ, καμένη λάμπα στο μαύρο παραδοσιακό φωτιστικό.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-05-2019

πριν 8 μέρες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 9/5/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΓρ. Λαμπρακη 19, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα