#47450. Φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-04-2019 05:18:52 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 02-05-2019 08:36:18 (πριν 19 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626781776501396
Γεωγραφικό μήκος: 22.959020912564597
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Εγνατία Γ Λαμπράκη έως Γ Σεπτεμβρίου στο ρεύμα προς Βούλγαρη 4 φωτιστικά LED δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-05-2019

πριν 19 μέρες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 22/4/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΓρ. Λαμπρακη 1, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα