#47440. Περισυλλογή αυτοκινήτου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 17-04-2019 12:51:28 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 05-06-2019 05:12:15 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641674599999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.957293700000037
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Fiat Punto παρκαρισμένο στην οδό Επταπυργίου πλησίον πύργου Τριγωνίου από την τελευταία ασφαλτόστρωση και μετά είναι μόνιμα παρκαρισμένο πάνω στο πεζοδρόμιο δεν έχει κινηθεί. Προχθές αφαιρέθηκαν πινακίδες. Έχω μιλήσει και τηλεφωνικώς αλλά χαρτί για την περισυλλογή δεν έχει γίνει ακόμα. Εμποδίζει την ομαλή κυκλοφορία του πεζοδρομίου, αναγκάζονται να στριμώχνονται οι πεζοί για να περάσουν, πόσο μάλλον ζευγάρια με τα παιδιά, στο καρότσι ΑΜΕΑ και παιδιά με ποδήλατο να κατεβαίνουν στο δρόμο όπου ανά πάσα στιγμή μπορεί να περάσει είτε αστικό είτε τουριστικό λεωφορείο

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-06-2019

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 20/5/2019.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΣ ΑΝΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ Π.Δ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-04-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-04-2019

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

17-04-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΕπταπυργίου 104, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα